Konya Bölgesi Montaj Bizden   x
  • PFS4226-24ET-240 24 PORT POE +2GE KOMBO+2GE SFP KOMBO TOPLAM 240W POE YÖNETİLEBİLİR SWITCH

PFS4226-24ET-240 24 PORT POE +2GE KOMBO+2GE SFP KOMBO TOPLAM 240W POE YÖNETİLEBİLİR SWITCH

  • Ürün Kodu: PFS4226-24ET-240 24 PORT POE
  • Kdv Hariç: 2.150,00₺
garanti

DAHUA PFS4226-24ET-240 24 PORT POE +2GE KOMBO+2GE SFP KOMBO TOPLAM 240W POE YÖNETİLEBİLİR SWITCH


ModelDahua PFS4226-24ET-240 Teknik Özellikleri
Ethernet Port2 * 10/100/1000 Base-T (Birleşik port)

2 * 1000 Taban-X (Combo port)

24 * 10/100 Base-T (PoE güç kaynağı)

PoE Güç TüketimiPort1 / 2, Hi-PoE (60W), PoE +, PoE’yi destekler

Her güç ≤30W

Toplam ≤240W

PoE ProtokolüIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Anahtarlanma Kapasitesi8.8G
Paket İletim Oranı6.55Mpps
Uygulama Nem Oranı% 10 ~% 90
Güç KaynağıAC 100 ~ 240V
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 4KV

Diferansiyel Modu 2V

Çalışma Koşulları-10 ℃ ~ 55 ℃
Net Ağırlık3.51kg
Boyutlar440mm x300mm x44mm
Aksesuarlar
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu
Sistem Özellikleri
SistemKullanıcı adı / şifre: admin / admin
IP Adresi: 192.168.1.110/24
PoE Bütçe240W
MAC Tablosu Boyutu4K
VLAN802.1Q Standart VLAN
Spanning TreeSTP

RSTP

Port ToplamaStatik port toplama

LACP protokolü

MirroringÇok noktalı port mirroring
DHCPDHCP-Client mevcut
Uzun Mesafe Modu250m’ye kadar “Güç ve Veri” iletim mesafesi
Akış KontrolüGeri basınçlı tip kontrollü yarı dubleks;

F PAUSE çerçeveye dayalı full dubleks

Güvenlik ÖzellikleriIP + port’a dayalı MAC bağlama;

IEEE802.1x port kimlik doğrulaması

Sistem BakımıTek düğmeyle kurtarma

Güncellenmiş paket yüklemeyi destekleme

Sistem günlüğü

QoSYüksek ve düşük öncelikli, WRR

802.1P, DSCP

Protokol uyarınca destek önceliği

Network YönetimiWEB (http ve https protokolü)

SNMP V1 / V2C / V3’ü destekleme

Yetki Belgesi YönetimiPoE ayarı (reaş-time port tüketimi)

PoE etkinlik istatistikleri

Yeşil PoE


  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

PFS4226-24ET-240 24 PORT POE +2GE KOMBO+2GE SFP KOMBO TOPLAM 240W POE YÖNETİLEBİLİR SWITCH Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Benzer Ürünler

Etiketler: PFS4226-24ET-240 24 PORT POE +2GE KOMBO+2GE SFP KOMBO TOPLAM 240W POE YÖNETİLEBİLİR SWITCH, ,